Безкоштовна освіта у Словаччині

Дякуємо за звернення2024-01-19T18:17:33+03:00

.

Ваша заявка прийнята.  Дякуємо за звернення до STUDY-SK!

Будь ласка, ознайомтеся з інформацією про нашу роботу. 

Наша агенція готує українців до вступу тільки в навчальні заклади Словаччини. Проект заснований в 2013 році, тож ми маємо великий досвід роботи і можемо гарантувати вступ в найкращі університети в будь якому напрямку освіти.

Ми знаємо більше за інших:

-Ми офіційні партнери провідних університетів  Словаччини.
-Наші партнери – викладачі словацьких університетів.
-Діти наших співробітників навчаються і вже працюють в Європі. 

Як ми працюємо –

ПІДБЕРЕМО НАКРАЩИЙ ВИШ 

Ми допоможемо Вам визначитись зі спеціальністю та найкращим за рейтингом університетом. Ви маєте можливість подати документи в декілька  університетів.  

ПОРАДИМО ОПТИМАЛЬНИЙ ПАКЕТ ПОСЛУГ

Пакет ЕКСПРЕС (159 євро)  ви отримаєте в електронному вигляді   алгоритм подання документів з вимогами саме обраного факультету, детельну покрокову інструкцію та необхідні контакти університету. Чітко дотримуючись всіх інструкцій, ви гарантовано впораєтесь зі вступом та записом в студенти заощадивши свої кошти.

-Пакет START (300 євро) включає  переклад необхідних для подання заявки документів,  реєстрація заявки та отримання рішення приймальної коміссії. Абітурієнт отримає зразки всіх необхідних для вступу, запису в студенти документів.   

-Пакет STANDARD (895 євро) включає повний перелік необхідних дій починаючи від профорієнтації, підготовки всіх документів, виконання всіх дій пов’язаних з реєстрацією заяви абітурієнта в університеті до отримання студентом посвідки на проживання в Словаччині. У вартість входить судовий переклад пакету документів і витрати з доставки документів в Словаччину і оплата за розгляд документів університетом.

-Пакет MAXIMUM (1200 євро)  включає весь перелік послуг пакета STANDARD, індивідуальну підтримку студента в Словаччині і на протязі першого семестру.  Пакетом надані найкращі, з точки зору комфорту, умови для початку занять в університеті.

УКЛАДЕМО ОФІЦІЙНИЙ ДОГОВІР
Укладення договору – продовження нашої спільної роботи, адже багато ми зробили разом раніше. Ви будете оплачувати нашу роботу поетапно. Наступна оплата – підтвердження добре виконаного попереднього етапу.

ДОПОМОЖЕМО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ
Анкета містить відомості необхідні для реєстрації заявки до університету та оформлення дозволу на проживання. Крім анкети абітурієнт направляє нам необхідні документи за наданим переліком. Документи які ви не маєте зараз будуть додаватися в процесі вступу, до особистої папки абітурієнта за посиланням що ми надамо Вам в договорі, або відправлятися на вказаний в договорі.

ПРАВИЛЬНО СФОРМУЄМО ДОКУМЕНТИ ТА ЗАРЕЄСТРУЄМО ЗАЯВКУ 
Університети Словаччини мають власні вимоги до документів. Ми знаємо це і підготуємо пакет необхідний саме Вам. Ваша участь знадобитися тільки при підписанні документів. Ви отримаєте он-лайн інформацію про хід нашої роботи. Всі необхідні платежі вже включені у вартість.

ЯКЩО Є ВСТУПНІ ІСПИТИ, ЗОРІЄНТУЄМО ТА НАДАМО МАТЕРІАЛИ  
Ви вибрали університет, де є іспити? Це не проблема. Ми знаємо, що і як треба вивчити. Ми зустрінемо Вас в Словаччині, та допоможемо Вам вирішенням побутових проблем.

НАВЧИМО РОЗУМІТИ ТА РОЗМОВЛЯТИ СЛОВАЦЬКОЮ
Запорукою успішного навчання є знання словацької мови. Ми пропонуємо навчання на курсах словацької мови на в Україні найкращих умовах в малих групах.  Після закінчення курсів надамо  необхідний університету сертифікат на рівні В1.

ЗАПИШЕМО В СТУДЕНТИ ТА ДОПОМОЖЕМО ВИРИШИТИ  ОГРАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ
З нашим куратором Ви пройдете всі процедури без зайвих труднощів помилок та втрати часу. Ми допоможемо записатися в студенти, відкрити рахунок в банку, отримати довідку про грошове забезпечення для поліції, поселитися в гуртожитку. Ми будемо Вас супроводжувати на всіх етапах.

БУДЕМО ВАС СУПРОВОДЖУВАТИ ПРИ ОТРИМАННІ ДОЗВОЛУ НА ПРОЖИВАННЯ
Ми перевіримо наявність всіх необхідних документів, завіримо і переведемо їх на словацький, заповнимо усі необхідні заяви. Ви будете записані в поліцію і на медичну комісію попередньо і будете подавати документи в присутності нашого співробітника. Помилки і втрата часу виключені.

ПОРІВНЯЙТЕ ПАКЕТИ ПОСЛУГ

.

ЗАВАНТАЖТЕ ПАКЕТИ ПОСЛУГ

.

.