//ЧОМУ СЛОВАЧЧИНА, КОЛИ ПОДАВАТИ ДОКУМЕНТИ?
  • Вища освіта в Словаччині — один із найпопулярніших, і водночас швидко освоюваних напрямків серед українців. Багато студентів зі Східної Європи також вивчають в Словаччині   інженернію, медичні та економічні спеціальності.  Дипломи словацьких вишів визнаються в усьому світі.
  • Коли подавати документи. Кращій варіант – подавати документи в першому колі, який відкривається в січні. По-перше, таким студентам надається мотиваційний бонус, по-друге ви матимете перевагу при поселенні до гуртожитку, оскільки студенти другого кола не мають 100% гарантій надання місця.
  • Мова навчання. Основна мова викладання – словацька, але є безліч програм англійською мовою. Крім того, доступні гуманітарні напрямки російською, угорською, французькою, німецькою, іспанською та італійською мовами (історія, культура, лінгвістика).
  • Словацькою мовою освіта безкоштовна. Вартість навчання на англійською мовою  може сильно змінюватись в залежності від вузу або програми. Найдорожчі – медичні спеціальності. Мінімальна вартість – 489 євро на рік. Максимальна – 12 200 євро на рік.
  • Вимоги щодо вступу. На відміну від інших країн словацькі університети, як правило, не вимагають підтверження про рівень володіння словацькою мовою та при вступі на англомовні програми. Онако є університети, які вимагають сертифікати про знання мови або потрибують проходження тесту.
  • Мовні курси. Ви маєте можливість освоїти словацьку мову в достатньому обсязі на наших курсах словацької. Ми маємо найефективнішу програму навчання.
  • Віза. Україна має безвізовий режим з ЄС. Після   приїзду до Словаччини студент без проблем оформить тимчасовий дозвіл на проживання на весь період навчання. П’ять років роботи в Словаччині дає право на постійне проживання в Європі. Роки навчання зараховуютья в стах 2/1..
  • Нострифікація. Словаччина та Україна мають договір про взаємне визнання результатів освіти. Тому більшість ВНЗ не вимагають апостилю на документах про освіту. Але для зарахування знадобиться нострифікація документів. Документи про середню освіту визнає Міністерство освіти, дипломи безпосередньо єніверситет.
  • Робота. Студенти можуть працювати до 20 годин на тиждень протягом усього терміну навчання. Це дає можливість бангатьом студентам забеспечувати себе самостійно.
  • Витрати на проживання. Мінімальна необхідна сума – складає 210 євро на місяць.  До цієї суми треба додати вартість гуртожитку 50 – 100 євро  що залежить  від університету та умов проживання.

Чи можна підготуватися та вступити до університету самостійно? Так звичайно можна. Основна складність при вступі полягає в тому, що у Словаччині немає уніфікованих правил вступу. Вимоги одного університету і навіть конкретного факультету не є гарантією наявності таких самих вимог у іншому. Але якщо ви готові уважно вивчити питання, це буде вам під силу.

Ви можете звернутися до нас і ми візьмемо всі турботи на себе. При цьому ви отримаєте гарантію вступу, якщо керуватиметеся нашими рекомендаціями.

За консультацією звертайтесь до STUDY-SK  за телефоном +38 097 6030505 або зареєструйтесь і ми обов’язково зв’яжемося з Вами.

Load More Posts
2022-11-06T02:50:51+03:00