//ЧОМУ МИ ОБЕРАЄМО СЛОВАЧЧИНУ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ НАВЧАННЯ?

Вибір професії – одне з найважливіших рішень у житті.

Це захоплива і чутлива тема для батьків і дітей. Зрозуміло, всі мріють про успішну кар’єру, визнання та фінансову незалежність.

Важливо розуміти, як правильно спланувати свій шлях. Для більшості з нас це стає дійсно актуальним під час закінчення школи.

Отримання вищої освіти за кордоном – велика мрія для багатьох українців. І ми допомагаємо її здійснити.

Вища освіта в Словаччині дуже цінується в Європі завдяки якості та можливостям, які відкриває словацький диплом.

Ми попросили студентів і випускників Жилинського університету поділитися своїми враженнями та досвідом навчання в Словаччині.

👍 Мова. Одним із критеріїв вибору Словаччини була лексична схожість з російською та українською мовами. Чеська та польська мови, на практиці, виявилися далекішими.

👍 Вартість. Освіта на державній мові в Словаччині безкоштовна. Ціни на основні продукти харчування та вартість проживання практично не відрізняються від українських. При цьому якість життя відповідає європейським стандартам.

👍 Доброзичливість. Спокійний європейський менталітет, відкритість та готовність підтримувати дружні стосунки з представниками різних культур викликають симпатію. Словаччина – мирна країна. Тут раді студентам з будь-якої країни.

З України – особливо!

Ми можемо ефективно допомогти у оформленні документів для навчання в Словаччині та отриманні посвідчення на постійне проживання, уникнувши неприємних помилок.

Load More Posts
2023-09-01T23:15:34+03:00