//ТЕРМІНИ РЕЄСТРАЦІЇ ЗАЯВОК УНІВЕРСИТЕТАМИ

Система подачі документів до університетів Словаччини відрізняється від тієї, яка існує в Україні.

Університети розпочинають приймати документи ще під час навчання в останньому класі. При цьому порядок прийому визначається не навіть самим університетом, а конкретним факультетом.

Спершу приймальна комісія відкриває реєстрацію для факультетів, які мають творчі спеціальності, такі як театральне мистецтво, музика, образотворче мистецтво, архітектура. Термін прийому документів закінчується 30 листопада року, попереднього відомого прийому до університету. Зазвичай іспити на всі творчі спеціальності проводяться наприкінці січня або на початку лютого місяця.

Інші університети визначають різний час для прийому документів, від кінця грудня до квітня, а в деяких випадках навіть до кінця травня місяця. Якщо ви вже вибрали університет, обов’язково перевірте терміни реєстрації.

Важливо зазначити, що для подачі документів на розгляд потрібно відповідати вимогам, які публікуються на веб-сайтах факультетів і можуть відрізнятися навіть всередині одного факультету. Основні документи, такі як свідоцтво про успішне завершення школи, повинні бути перекладені на словацьку мову сертифікованим у Словаччині (судовим) перекладачем.

Розгляд документів є платною процедурою, і розмір оплати може варіюватися від 20 до 75 євро.

Будьте обережні, оскільки невірне виконання вимог приймальної комісії при подачі документів може призвести до відмови у прийнятті документів для подальшого розгляду.

Load More Posts
2023-09-02T00:49:23+03:00