Виша освіта в Словаччині – ідеальний вибір для студентів із України

Іноземні студенти навчаються практично у всіх країнах ЄС, але саме Словаччина має низку незаперечних переваг перед іншими європейськими країнами.   Державні університети Словаччини надають всім без винятку українським студентам  можливість безкоштовного навчання словацькою мовою.
Словацька мова  більш близька до української  ніж чеська чи польська. Вивчити мову на достатньому на старті  навчатися  реально за 4-5 місяців. Це беззаперечна перевага, особливо на початковому етапі.    STUDY-SK  та мовна школа РO SLOVENSKY  дозволить без проблем вивчити мову та адаптуватися до словацького середовища.
Студентам надається посвідка на проживання з правом офіційного працевлаштування. Така можливість, при реальності отримувати стипендію від 250 до 1000 євро на місяць, є незаперечним бонусом для студента.
Випускникам університету для отримання  права постійнеого проживання необхідно відпрацювати в Словаччині 2,5 роки після закінчення університету!
Ціни на продукти харчування в Словаччині з соразмірні з українськими, а  скидки на харчування в студенческих ідальнях дозволяють істотно заощадити.  В умовах війни в Україні університети  намагаються надати українським студентам багато іншіх пільг.
Студенти проходять практику на провідних підприємствах світового рівня. У Словаччині працюють найбільші концерни: KIA, Hundai, Skoda Volkswagen, Jaguar. Програма студентського обміну дозволяє студентам продовжити навчання в Німеччині та Австрії, чим успішно користуються студенти.
Словаччина вважається найбезпечнішою країною в Європі. На вікнах першого поверху ви не побачите грат, а прогулянка по нічному місту не представляє ні найменшої небезпеки.
Словаччина – казково красива країна з екологічно чистою територією, оточена гірськолижними курортами, термальними джерелами, кришталевими озерами.
Завдяки вищезазначеним перевагам тисячі українських студентів обрали освіту саме у словацьких університетах.
Все це не заважає Словаччині бути ультрасучасною державою з добре розвиненою інфраструктурою. Чудові  дороги дозволяють за короткий час подолати відстань зі Сходу на Захід і за кілька годин бути у Відні. Водночас студенти можуть користуватися безкоштовним проїздом залізницею, який відкриває студенту ISIC – міжнародний студентський квиток.

2023-01-14T18:08:48+03:00