Курси словацької мови2023-11-29T00:41:56+03:00
Вивчання слоацької мови. Курси словвцької мови. Сертифікат В1 для університету. Освіта в Словаччині. Навчання в Словаччині

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

У навчальному році 2023-24 в Словаччині відбулися значні зміни в системі освіти. Практично всі університети у країні вводять обов’язкові тести зі словацької мови або надання сертифіката про знання словацької мови при вступі. Ця вимога пов’язана зі значним погіршенням знань словацької мови в українських студентів, що, як наслідок, стає великою проблемою для процесу навчання. Вивчення програми разом з вивченням мови, задача складна, бо студенти і так мають досить велике навантаження, особливо на першому курсі.

Для допомоги українським студентам, крім програм підготовки до вступу в університети, STUDY-SK пропонує навчання на ефективних курсах словацької мови. Ми пропонуємо різні програми та рівні, залежно від мовних навичок та потреб студентів. Навчання проходить в малих групах. Після закінчення навчання надається сертифікат В1, що приймається університетами при вступі.

Якщо ви вивчаєте словацьку мову смостійно ми можемо запропонувати складання тесту зі словацької мови з видачею сертифікату В1.

Зареєструйтесь!
Разом ми підберемо курс словацької потрібний ваме вам!